Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

УЗ діагностика - відгуки
Залишити відгук
Світлана 23-07-2021 22.07.21 була вперше в цьому центрі на УЗІ по гінекології в Оксани Іванівни (за порадою своєї куми). Лікар привітно провела прийом, огляд, надала консультації. Я щиро дякую їй, бажаю успіхів.

відділення: УЗ діагностика

Назар 11-06-2021 Вдячний лікарю ультразвукової діагностики Куготу Роману Сергійовичу: за хороший прийом, та за висококваліфіковане обстеження та консультацію. Рекомендую!

відділення: УЗ діагностика

Лідія 24-05-2021 Дуже вдячна, лікарю ультразвукової діагностики Роману Сергійовичу: за обстеження, консультацію та гарний прийом. Все сподобалось) Рекомендую! Чудовий спеціаліст!!!

відділення: УЗ діагностика

Вікторія 11-05-2021 Большое спасибо врачу за внимание и профессионализм. Благодарна всему персоналу центра за вежливое и внимательное отношение.Особенная благодарность врачу УЗИсту Роману Сергеевичу

відділення: УЗ діагностика

Дмитрий 26-04-2021 Был вчера, нужно было срочно сделать узи, только они работают в воскресенье. Очень вежливый доктор,приняли быстро,профессионально,все рассказали. Обязательно посоветую другим,все понравилось

відділення: УЗ діагностика

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом