Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

УЗ діагностика - відгуки
Залишити відгук
Дмитрий 26-04-2021 Был вчера, нужно было срочно сделать узи, только они работают в воскресенье. Очень вежливый доктор,приняли быстро,профессионально,все рассказали. Обязательно посоветую другим,все понравилось

відділення: УЗ діагностика

Роман Олександрович 25-04-2021 Висловлюю сердечну подяку Лікарю Роману Сергійович за хороший прийом та консультацію. Лікар розумний та чуйний, РЕКОМЕНДУЮ!

відділення: УЗ діагностика

Олег 22-04-2021 Дуже задоволений візитом до медичного центру, проходив там узд. Результати точні, лікар доступно все пояснив і скерував до потрібного спеціаліста. Буду всім рекомендувати!

відділення: УЗ діагностика

Наталья 07-02-2021 Выражаю сердечную благодарность доктору– Куготу Роману Сергеевичу за проявленный высокий профессионализм, доброе отношение при осмотре УЗД, а также за высокую четкость и организованность работы.Огромное спасибо!

відділення: УЗ діагностика

Людмила 15-10-2020 Дуже хороший лікар, робила в нього УЗД уже разів 12-15. Ставить правильні діагнози, акуратно, але ретельно завжди докопується до суті. При цьому, як людина - привітний, чуйний і добрий, завжди запитає, як здоров'я і побажає не хворіти. Як для мене, він найкраще робить УЗД в Умані. І загалом клінікою задоволена, дуже чудово, що вона з'явилася в нашому місті: ціни адекватні, сервіс не зрівняється з державними лікарнями.

відділення: УЗ діагностика

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом