Шановні пацієнти! Ми працюємо за графіком:
Пн-Пт з 9.00 до 18.00!
Сб з 9.00 до 16.00. Нд вихідний
Запис за телефоном: 097-047-44-77

Аналізи
Аналізи

  Аналізи в Умані

  Лабораторна діагностика  - це вид медичної діагностики, що полягає у виконанні досліджень біологічного матеріалу людського організму. Основне завдання діагностики полягає у можливості визначення якісних та кількісних факторів, що впливають на нормальний життєвий перебіг.

  ВИДИ ЛАБОРАТОРНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ У МЦ ОКСФОРД МЕДІКАЛ УМАНЬ 

  Виходячи з того, які цілі  поставлені, проведення лабораторного дослідження здійснюється з застосування тієї чи іншої групи методів, які дозволяють отримати максимально достовірний результат. 

  БІОХІМІЧНИЙ АНАЛІЗ КРОВІ

  Біохімічний аналіз крові – це лабораторний метод діагностики, який застосовується для визначення функціонального стану систем і тканин організму людини. Біохімічний аналіз допомагає виявити порушення функції печінки, нирок, розлад білкового, ліпідного і вуглеводного обмінів, діагностувати наявність активного запального процесу, в тому числі ревматичного генезу, а також різні розлади водно-електролітного обміну і ступінь дисбалансу мікроелементів. Таким чином, проведення біохімічного аналізу крові дозволяє не тільки виявити патологію, але й визначити ступінь гостроти запального процесу, призначити або скорегувати лікування.

  КЛІНІЧНИЙ АНАЛІЗ КРОВІ

  Клінічний аналіз крові - це лабораторний аналіз, що дозволяє оцінити не тільки вміст гемоглобіну і швидкість осідання еритроцитів, але і кількість еритроцитів, колірний показник, кількість лейкоцитів, тромбоцитів. Даний аналіз дозволяє виявити наявність анемії, а також запальних процесів і онкогематологічної патологій. 

  АНАЛІЗ КРОВІ МОЛЕКУЛЯРНО-БІОЛОГІЧНИМИ МЕТОДАМИ

  Аналіз крові методом ПЛР (полімеразна ланцюгова реакція) -  вид дослідження, що дозволяє домогтися значного збільшення малих концентрацій певних фрагментів нуклеїнової кислоти (ДНК) в біологічному матеріалі (пробі). Дозволяє виявити ДНК, РНК патогенних мікроорганізмів, мутації в соматичних клітинах людини і тварин, рослин, мікроорганізмів і активно використовується в інфектології, генетиці людини, репродуктології, встановленні спорідненості і ін.

  ІМУНОФЕРМЕНТНИЙ АНАЛІЗ КРОВІ

  Імуноферментний аналіз  - це лабораторний імунологічний метод якісного або кількісного визначення різних низькомолекулярних з'єднань, макромолекул, вірусів та ін. В основі якого лежить специфічна реакція антиген-антитіло.

  ГЕНЕТИЧНИЙ АНАЛІЗ 

  Генетичний аналіз  дозволяє оцінити стан хромосом, виявити в них пошкодження або аномалії.

  В основному, для генетичного дослідження використовують венозну кров, також матеріалом може бути волосся, нігті та епітеліальні клітини, кістки.  

  Генетичний аналіз вказує на можливість розвитку наступних захворювань:

  • серцево-судинних захворювань;

  •  порушення метаболізму;

  •  онкологічні захворювання;

  • хвороба Альцгеймера, пародонтоз, остеопороз, астма, ревматоїдний артрит, шизофренія;

  • спадкового гемохроматозу.

  Генетичний аналіз визначає порушення репродуктивної системи: 

  • порушення диференціації статі;

  • спадкові тромбофілічні чинники;

  • схильність до вад розвитку.

  МІКРОБІОЛОГІЧНІ АНАЛІЗИ 

  Мікробіологічні дослідження дозволяють виявити та ідентифікувати збудників захворювань в людському організмі. Даний вид досліджень необхідний, щоб встановити точний діагноз та для перевірки навколишнього простору на наявність небезпечних мікроорганізмів для людини. При цьому знайдені бактерії вивчаються, з'ясовується їх вид і перевіряється, наскільки вони стійкі до антимікробних засобів. 

  УРОГЕНІТАЛЬНІ АНАЛІЗИ

  Аналіз урогенітального мазка на мікрофлору  - це лабораторне дослідження, засноване на оцінці під світловим мікроскопом біологічного матеріалу. Це один з основних методів оцінки наявності та характеру запального процесу сечостатевих органів. Для людей, які ведуть активне статеве життя важливо систематично проводити діагностику на різного роду інфекції сечостатевої системи. 

  Мікроскопія дозволяє оцінити:

  • характер мікрофлори піхви, каналу шийки матки або уретри;

  • наявність або відсутність запального процесу;

  • ступінь вираженості запального процесу;

  • локалізацію;

  • виявити ряд збудників (збудник або непрямі ознаки наявності того чи іншого збудника).

  ОНКОМАРКЕРИ

  Рання діагностика онкологічних захворювань дуже важлива для виявлення захворювання на ранній стадії. Даний недуг на ранніх стадіях майже непомітний тому, варто застосовувати онкомаркери. Це своєрідні білки, гормони або антигени, які виділяються тільки специфічними онко-клітинами.  Деякі пухлини можуть виробляти відразу кілька онкомаркерів, а деякі – тільки один. Їх присутність в крові не вказує на наявність онкологічного захворювання до тих пір, поки їх кількість в крові не перевищує норму.

  В МЦ “Оксфорд Медікал Умань” Ви можете здати усі необхідні аналізи швидко та за доступними цінами. Записуйтесь  на прийом за номером телефону: (04725) 90440, (097) 047 44 77.

  ( Рейтинг: 2.00, голосів: 2 )

  відгуки
  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  актуальна інформація

  Дякуємо!

  Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

  Залишити повідомлення для адміністрації кліників
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
  up

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом