Шановні пацієнти! Ми працюємо за графіком:
Пн-Пт з 9.00 до 18.00!
Сб з 9.00 до 16.00. Нд вихідний
Запис за телефоном: 097-047-44-77

Масаж
Масаж

  Масаж в Умані

  Ще стародавніми лікарями масаж вважався як спосіб відкриття внутрішньої енергії людини. Ніжні дотики, поплескування або систематичні натискання в певні точки - все ці дії здійснюється з однією єдиною метою - для зцілення хворого. Основним принципом будь-яких масажних технік є тактильна стимуляція кровоносного та лімфатичного русла, шкірних і м'язових рецепторів в проблемних зонах, схильних до застійних явищ. Кінцевою метою маніпуляції є посилення провідності нервових імпульсів і поліпшення трофіки в масажних зонах.

  ВИДИ МАСАЖУ В МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ УМАНЬ»

  Масаж в Оксфорд Медікал УманьСпеціаліст нашого медичного центру виконує наступні види масажу відповідно до мети призначення:

  • лікувальний (медичний) - кінцевою метою є відродження або компенсація втраченої функції певного органу або системи;

  • косметичний - всі маніпуляції направляються на усунення зовнішніх дефектів (антицелюлітний, механічний ліфтинг та ін.);

  • відновлювальний - його метою є загальна стимуляція кровоносних судин і нервових закінчень, що надається з метою поліпшення трофіки і вивільнення внутрішньої енергії, цей різновид є профілактичним і проводиться для додання бадьорості і гарного настрою.

  Існують специфічні комбіновані підвиди масажу, спрямовані як на лікувальний, так і на відновлюючий вплив. Серед них можна виділити:

  • Антицелюлітний масаж - основна мета даної технології є силовий вплив різної частоти та інтенсивності на підшкірно-жировий шар. У процесі сеансу відбувається поступове розсмоктування нерівномірно відкладеного жиру, його перетворення в водяну субстанцію і виведення з організму;

  • Лімфодренажний масаж - спеціалізований вплив на окремі частини людського тіла, що здійснюється у напрямку струму кровотворних і лімфатичних судин з метою поліпшення якості роботи обох систем. У процесі такого масажу відбувається активне очищення організму від шлаків і токсинів, знижуються рідинні застої і нормалізується робота ендокринних залоз.

  ЧИМ ОСОБЛИВИЙ МАСАЖ У МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ УМАНЬ»?

  Техніки тактильного впливу незамінні при відновленні рухливості суглобів після перенесених тяжких травм, інсультів різного ступеня тяжкості і хірургічних операцій, спрямованих на відновлення втраченої функції. У цих випадках показана практика поступового посилення рецепторної стимуляції. Основними принципами роботи з  пацієнтами є:

  •  поетапне збільшення силового впливу на проблемні ділянки: протягом перших сеансів інтенсивність і ступінь впливу рекомендовано тримати на одному рівні, а далі, в залежності від набуття чутливості, силу натиску підсилюють;

  •  збільшення часу сеансу: по початку рекомендується не більше 15 хвилин, далі, через кожні 2 - 3 сеанси час збільшується на 3 - 5 хвилин;

  •  комбіновані методи впливу: в процесі реабілітації необхідно використовувати різні тактики - від класичного типу до електростимуляції різної інтенсивності;

  •  приділяти особливу увагу розвитку дрібної моторики, так як саме на кінчиках пальців проходять кінцеві нервові закінчення.

  ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ МАСАЖУ

  Технологія будь-якого різновиду масажної дії включає в себе три послідовні етапи:

  1. Підготовчий етап: пацієнт запрошується до кабінету, зручно розташовується на масажному столі. Масажист знімає зайве емоційне напруження абстрактними бесідами. Проводиться вступна частина впливів. В основному це плавні погладжування і постукування з поступовим збільшенням інтенсивності. Триває від 5 до 15 хвилин, в залежності від типу масажу і загального часу сеансу.

  2. Інтенсивний етап: У цей час масажист переходить до найактивнішої частини процедур, здійснюючи найскладніші, інтенсивні, а в деяких випадках хворобливі маніпуляції. Довжина цього проміжку може варіюватися від 10 хвилин до 2-х годин.

  3. Завершальний етап: масажист знижує активні дії, розмовляє з пацієнтом про його враження, при необхідності йому дається деякий час для відпочинку. Дана частина довільна за часом.

  У МЦ «Оксфорд Медікал Умань» працюють висококваліфіковані фахівці, які працюють за різними масажним технікам та  індивідуальним підходом до кожного пацієнта. За бажанням або при малій мобільності людини можливе надання послуги з виїздом на дім. 

  Записуйтесь на прийом до спеціаліста за номером телефону: (04725) 90440, (097) 047 44 77.

  ( Рейтинг: 0, голосів: 0 )
  послуги Відділення МасажЦіна
  Класичний масаж спини 200.00 грн
  Класичний масаж ніг 150.00 грн
  "Класичний масаж рук" 120.00 грн
  Антицелюлітний масаж живота 180.00 грн
  Антицелюлітний масаж сідниць + стегна 300.00 грн
  Медовий масаж стегон та сідниць 320.00 грн
  Медовий масаж живота 200.00 грн
  Масаж лікувальний 200.00 грн
  Масаж лімфодренажний 150.00 грн
  Тейпування однієї зони 200.00 грн

  Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону

  відгуки
  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  актуальна інформація

  Дякуємо!

  Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

  Залишити повідомлення для адміністрації кліників
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
  up

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом