Масаж
Масаж

  Масаж в Умані

  Ще стародавніми лікарями масаж вважався як спосіб відкриття внутрішньої енергії людини. Ніжні дотики, поплескування або систематичні натискання в певні точки - все ці дії здійснюється з однією єдиною метою - для зцілення хворого. Основним принципом будь-яких масажних технік є тактильна стимуляція кровоносного та лімфатичного русла, шкірних і м'язових рецепторів в проблемних зонах, схильних до застійних явищ. Кінцевою метою маніпуляції є посилення провідності нервових імпульсів і поліпшення трофіки в масажних зонах.

  ВИДИ МАСАЖУ В МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ УМАНЬ»

  Масаж в Оксфорд Медікал УманьСпеціаліст нашого медичного центру виконує наступні види масажу відповідно до мети призначення:

  • лікувальний (медичний) - кінцевою метою є відродження або компенсація втраченої функції певного органу або системи;

  • косметичний - всі маніпуляції направляються на усунення зовнішніх дефектів (антицелюлітний, механічний ліфтинг та ін.);

  • відновлювальний - його метою є загальна стимуляція кровоносних судин і нервових закінчень, що надається з метою поліпшення трофіки і вивільнення внутрішньої енергії, цей різновид є профілактичним і проводиться для додання бадьорості і гарного настрою.

  Існують специфічні комбіновані підвиди масажу, спрямовані як на лікувальний, так і на відновлюючий вплив. Серед них можна виділити:

  • Антицелюлітний масаж - основна мета даної технології є силовий вплив різної частоти та інтенсивності на підшкірно-жировий шар. У процесі сеансу відбувається поступове розсмоктування нерівномірно відкладеного жиру, його перетворення в водяну субстанцію і виведення з організму;

  • Лімфодренажний масаж - спеціалізований вплив на окремі частини людського тіла, що здійснюється у напрямку струму кровотворних і лімфатичних судин з метою поліпшення якості роботи обох систем. У процесі такого масажу відбувається активне очищення організму від шлаків і токсинів, знижуються рідинні застої і нормалізується робота ендокринних залоз.

  ЧИМ ОСОБЛИВИЙ МАСАЖ У МЦ «ОКСФОРД МЕДІКАЛ УМАНЬ»?

  Техніки тактильного впливу незамінні при відновленні рухливості суглобів після перенесених тяжких травм, інсультів різного ступеня тяжкості і хірургічних операцій, спрямованих на відновлення втраченої функції. У цих випадках показана практика поступового посилення рецепторної стимуляції. Основними принципами роботи з  пацієнтами є:

  •  поетапне збільшення силового впливу на проблемні ділянки: протягом перших сеансів інтенсивність і ступінь впливу рекомендовано тримати на одному рівні, а далі, в залежності від набуття чутливості, силу натиску підсилюють;

  •  збільшення часу сеансу: по початку рекомендується не більше 15 хвилин, далі, через кожні 2 - 3 сеанси час збільшується на 3 - 5 хвилин;

  •  комбіновані методи впливу: в процесі реабілітації необхідно використовувати різні тактики - від класичного типу до електростимуляції різної інтенсивності;

  •  приділяти особливу увагу розвитку дрібної моторики, так як саме на кінчиках пальців проходять кінцеві нервові закінчення.

  ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ МАСАЖУ

  Технологія будь-якого різновиду масажної дії включає в себе три послідовні етапи:

  1. Підготовчий етап: пацієнт запрошується до кабінету, зручно розташовується на масажному столі. Масажист знімає зайве емоційне напруження абстрактними бесідами. Проводиться вступна частина впливів. В основному це плавні погладжування і постукування з поступовим збільшенням інтенсивності. Триває від 5 до 15 хвилин, в залежності від типу масажу і загального часу сеансу.

  2. Інтенсивний етап: У цей час масажист переходить до найактивнішої частини процедур, здійснюючи найскладніші, інтенсивні, а в деяких випадках хворобливі маніпуляції. Довжина цього проміжку може варіюватися від 10 хвилин до 2-х годин.

  3. Завершальний етап: масажист знижує активні дії, розмовляє з пацієнтом про його враження, при необхідності йому дається деякий час для відпочинку. Дана частина довільна за часом.

  У МЦ «Оксфорд Медікал Умань» працюють висококваліфіковані фахівці, які працюють за різними масажним технікам та  індивідуальним підходом до кожного пацієнта. За бажанням або при малій мобільності людини можливе надання послуги з виїздом на дім. 

  Записуйтесь на прийом до спеціаліста за номером телефону: (047) 44 477 40, (097) 047 44 77.

  ( Рейтинг: 0, голосів: 0 )
  послуги Відділення МасажЦіна
  Масаж лікувальний 200.00 грн
  Масаж антицилюлітний 250.00 грн
  Масаж лімфодренажний 150.00 грн
  Масаж реабілітаційний 200.00 грн
  Тейпування однієї зони 200.00 грн

  Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (04744) 47740

  відгуки
  Залишити відгук
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

  актуальна інформація

  Дякуємо!

  Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

  Залишити повідомлення для адміністрації кліників
  Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
  up

  Записатися на прийом

  Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом