Відгуки

Ми завжди прагнемо підвищити рівень сервісу надаваних медичних послуг в мережі клінік "Оксфорд Медікал", і вдячні вам за залишений позитивний відгук. Ми беремо до уваги всі коментарі та побажання, які відносяться до нашої роботи. Дякуємо за ваш вибір.

УЗ діагностика - відгуки
Залишити відгук
Наталья 07-02-2021 Выражаю сердечную благодарность доктору– Куготу Роману Сергеевичу за проявленный высокий профессионализм, доброе отношение при осмотре УЗД, а также за высокую четкость и организованность работы.Огромное спасибо!

відділення: УЗ діагностика

Людмила 15-10-2020 Дуже хороший лікар, робила в нього УЗД уже разів 12-15. Ставить правильні діагнози, акуратно, але ретельно завжди докопується до суті. При цьому, як людина - привітний, чуйний і добрий, завжди запитає, як здоров'я і побажає не хворіти. Як для мене, він найкраще робить УЗД в Умані. І загалом клінікою задоволена, дуже чудово, що вона з'явилася в нашому місті: ціни адекватні, сервіс не зрівняється з державними лікарнями.

відділення: УЗ діагностика

Irina Golod 02-09-2020 Висловлюю щиру подяку лікарю узі, Кугот Роман Сергійович, за високий професіоналізм, чуйне ставлення до пацієнтів та відповідальне відношення до професійних обов’язків. Щирий та привітний :) Дуже дякую за вашу роботу.

відділення: УЗ діагностика

Людмила 01-01-1970 Хорошая клиника.Быстрое и качественное обслуживание.Проходила УЗИ исследование.Очень внимательный доктор.Все понравилось.Приветливый персонал .Рекомендую.

відділення: УЗ діагностика

Оксана 01-01-1970 Дякую,Когуту Роману Сергійовичу ,який не тільки хороший висококласний спеціаліст в своїй галузі,а й хороша та порядна людина!!Рекомендую усім звертатися ,саме до цього спціаліста !!!!!

відділення: УЗ діагностика

Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом