Мезотерапія

З часом шкіра обличчя та волосся втрачають свою красу. Окрім природніх процесів, на якість шкіри та волосся впливають шкідливі звички, стреси, гормональний дисбаланс, обмежений або нездоровий раціон, дефіцити вітамінів і мінералів. Внаслідок впливу таких факторів зникає сяяння і густота волосся, шкіра стає менш пружною та проявляються перші зморшки. 

Мезотерапією користуються не лише жінки, але й чоловіки, які страждають від облисіння або випадіння волосся. Кожна людина бажає сповільнити процеси старіння якомога сильніше, і прекрасним методом зберегти молодість шкіри та волосся стає мезотерапія. Це сучасний спосіб повернути та зберегти красу, який полягає у введенні в шкіру мезо-коктейлів – сумішей корисних речовин, які здатні відновити кровообіг у всіх шарах шкіри, стимулювати вироблення колагену та ріст волосся.

Мезотерапія – це новітній спосіб боротьби з такими проблемами, як випадіння волосся, ламкість, надмірна сухість або жирність, відсутність росту волосся, поява глибоких або поверхневих зморшок, вікова та вроджена пігментація, акне в будь-якій стадії, відсутність чіткості овалу, звисання шкіри обличчя, набряклість, висипання та багато інших проблем зі шкірою та волоссям. 

В медичному центрі «Оксфорд Медікал Умань» процедуру проводить дипломований спеціаліст-косметолог, який підбирає потрібне наповнення «коктейлю» (це завжди залежить від проблеми пацієнта та мети проведення мезотерапії). 

Як проходить мезотерапія

Суть методу полягає у введенні безпосередньо у цільову зону (волосиста частина голови або шкіра обличчя) спеціальної суміші, що може включати антиоксиданти, амінокислоти, вітаміни (особливо вітаміни групи В – вони найкраще стимулюють ріст волосся), мінерали та інші корисні речовини. Перед процедурою косметолог підбирає потрібний препарат і за допомогою спеціального шприца з надтонкою голкою вводить його у цільову зону.

Пацієнту не потрібно проводити особливі підготовчі заходи – варто лише зручно розміститися на кушетці або кріслі в кабінеті. Далі спеціаліст вводить препарат маленькими дозами прямо у мезодерму (це середній шар шкіри). Такі уколи майже безболісні, але пацієнтам з низьким больовим порогом допускається застосування місцевих анестетиків-обезболюючих. 

Такі міні-ін’єкції проводяться багато разів на відстані одного сантиметру один від одного. На обличчі косметолог вводить суміш по масажним лініям, впливаючи не лише на крово-, а й на лімфообіг.

Після процедури можливе почервоніння обличчя або його легка набряклість – не варто хвилюватися, це нормальна реакція організму на травматизацію шкіри. Повний курс мезотерапії може містити від 5 до 14 процедур, залежно від проблеми пацієнта та її запущеності.

Внаслідок такої процедури корисні речовини потрапляють безпосередньо у цільову зону, оздоровлюючи її, відновлюючи нормальну роботу та оновлення клітин, налагоджуючи циркуляцію лімфи та крові, відновлюючи постачання корисних речовин. 

Цю б’юті-процедуру не можна проводити у період прийому гормональних препаратів або коли на шкірі присутні синці, гнійні висипання, садна, рани або післяопераційні надрізи. Її також краще відкласти при алергії на будь-які компоненти мезо-коктейлів та при періоді гострого запального процесу. 

Переваги мезотерапії

Мезотерапія – досить новий спосіб відновлення краси, але він вже має надзвичайну популярність. Серед її переваг:

  • універсальність – проводити процедуру можна в будь-якому віці, незалежно від типу шкіри чи волосся;

  • швидкість – мезотерапія займає від 15 до 45 хвилин, а одразу після неї пацієнт може йти додому;

  • ефективність – завдяки передовій технології проведення процедура здатна не лише простимулювати ріст здорових волосяних фолікулів або оновлення клітин, а й відновити роботу завмерлих цибулинок волосся та повністю відновити тургор шкіри;

  • безпечність – відсутність втручання у глибокі шари шкіри забезпечує низький рівень травматизації шкіри, а отже – її швидке відновлення та комфорт під час процедури.

Мезотерапія – це нове слово у косметології, яке здатне повністю оновити ваш образ, омолодити шкіру та волосся та позбавити від більшості проблем зі шкірою.

Проводити процедуру краще в медичному центрі «Оксфорд Медікал Умань». Ми працюємо тільки зі сертифікованими препаратами, якість яких перевірена тисячами клієнтів. Це безпечно, безболісно та надефективно! 

Телефонуйте за номером (04744) 477-40 або (097) 047-44-77 та записуйтеся на прийом! Вдихніть молодість у шкіру та волосся!

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом