Контурна пластика

Обличчя – це «візитна картка» кожної людини. Особливо турбуються про його красу жінки, адже еталони краси постійно змінюються, а незмінною залишається мода на доглянутість, молодість та сяючий вигляд. 

На щастя, в руках сучасних представниць прекрасної статі є безліч способів зберегти та відновити свою красу, і один з найзручніших та найефективніших з них – контурна пластика. Максимальна увага тут приділяється губам та носогубку, адже ці зони першими піддаються віковим змінам. 

Ознаками процесів старіння можуть бути зморшки над та під губами, поглиблення носогубної складки та втрата пружності шкіри в цій зоні, опущення кутиків губ та поява «гусячих лапок» (невеличких мімічних зморшок) біля кутиків рота. 

Що таке контурна пластика

Контурна пластика – це введення у цільову зону особливих препаратів, філлерів з основною діючою речовиною, яка наближена до природніх компонентів міжклітинної рідини нашого організму. На жаль, ці речовини з часом виводяться з нього, що й спричиняє всі вище перелічені прояви старіння. Додатково на зниження їх концентрації впливає неправильний спосіб життя, постійне перебування на сухому повітрі або під прямими сонячними променями без SPF-захисту, паління та надмірне вживання алкоголю.

Препарати, що застосовуються для контурної пластики, успішно борються з такими проблемами:

  • передчасні або глибокі зморшки;

  • надто тонкі губи;

  • асиметрія губ;

  • обвислість шкіри;

  • суб’єктивна неестетичність губ або обличчя (на думку пацієнта).

Особливості контурної пластики губ та носогубки

Контурна пластика – це ідеальна заміна пластичної хірургії. Проводиться вона без оперативного втручання та травматизації організму за допомогою маленьких шприців із максимально тонкою голкою (так процес відбувається значно комфортніше для пацієнта). Під шкіру на глибину 0,5–6 мм невеликими порціями уводиться філлер, який заповнює простір під шкірою. Як наслідок – збільшення об’єму губ, заповнення об’єму в районі носогубки, розгладження зморшок, зміна форми та контуру губ. 

До такої процедури не потрібно ретельно готуватися, але варто призупини прийом антитромботичних та протизапальних препаратів – вони розріджують кров та можуть спричини певний дискомфорт та надмірне виділення крові під час процедури. 

Що робити після процедури

Після проведення контурної пластики не можна застосовувати засоби по догляду за шкірою протягом доби, масажувати зону, де була проведена процедура, та піддавати її впливу прямих сонячних або ультрафіолетових променів. 

В період відновлення шкіра досить чутлива та потребує деліктного поводження. Не варто умиватися надто гарячою або надто холодною водою, застосовувати скраби та інші агресивні косметичні засоби. В разі появи будь-яких тривожних ознак (завелика та тривала набряклість почервоніння та больові відчуття) потрібно негайно звернутися до косметолога, в якого проводилася процедура.

Після процедури зона проведення може набрякати або дещо змінювати свій колір. Це нормальний процес, що виникає у відповідь на потрапляння чужорідної речовини. Тому варто виділити 1–2 дні для відновлення тканин. 

Особливістю контурної пластики є відсутність впливу на тканини організму. Це спричинено природою основної діючої речовини. Оскільки вона є природнім компонентом, то через деякий час виводиться й не залишає після себе жодних продуктів розпаду. Саме тому одного сеансу пластики губ або носогубки вистачає на 6–18 місяців (залежно від особливостей обміну речовин конкретної пацієнтки).

Переваги контурної пластики 

Найбільша перевага контурної пластики – це повернення молодості без оперативного втручання. Окрім цього, процедура займає мінімум часу – близько 15–30 хвилин, а ефект від неї зберігається протягом 6–18 місяців! 

Контурна пластика – це універсальний спосіб, який підходить пацієнтам будь-якого віку. Він успішно бореться з більшістю ознак старіння, вирівнює шкіру та омолоджує її. Окрім естетичних стимулів, до проведення пластики є й медичні показання. Наприклад, вроджені аномалії форми чи будови губ, перенесені травми (ДТП, порізи обличчя тощо).

Важливою перевагою контурної пластики є настання ефекту одразу після процедури. Пацієнти бачать покращення ще в кабінеті косметолога і вже можуть насолоджуватися своїм новим, покращеним виглядом.

Провести безпечну, ефективну та швидку процедуру омолодження обличчя за допомогою контурної пластики завжди можна в медичному центрі «Оксфорд Медікал Умань». У нас задіяні висококваліфіковані, дипломовані косметологи, які працюють із препаратами найвищої якості!

Бажаєте побачити у дзеркалі прекрасне та молоде обличчя? Телефонуйте за номером (04744) 477-40 або (097) 047-44-77 та записуйтеся на контурну пластику! Це справжнє диво!

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом