Карбоксітерапія обличчя

Красиве та підтягнуте обличчя в будь-якому віці – мрія кожної жінки! Сучасна косметологія пропонує безліч різноманітних способів оновити шкіру та покращити її вигляд, але однією з найсучасніших та найпрогресивніших методик залишається карбоксітерапія – застосування вуглекислого газу для стимуляції її оновлення. 

Така процедура здатна дійсно омолодити шкіру, використовуючи її власні регенеративні функції. Суть методу полягає у введенні вуглекислого газу в шкіру (ін’єкційно або безін’єкційно). Такий вплив організм сприймає як ознаку кисневого голодування й надсилає в потенційно небезпечну зону максимальну кількість кисню. Як наслідок – більш активний притік крові, налагодження циркуляції лімфи, свіжий та здоровий вигляд обличчя. 

Коли потрібна карбоксітерапія

Карбоксітерапія – це універсальний спосіб відновити та шкіру та надати їй пружності, але перед її застосуванням все ж таки варто порадитися з косметологом медичного центру «Оксфорд Медікал Умань». В такому разі процедура повністю розкриє свою ефективність.

Показаннями до проведення карбоксітерапії можуть слугувати темні мішки під очима, розтяжки, зморшки, втрата пружності та відсутність здорового блиску. Процедура надзвичайно ефективна в боротьбі із зайвими жировими відкладеннями та набряком обличчя.

За допомогою карбоксітерапії можна нормалізувати роботу сальних залоз, знижуючи тим самим жирність шкіри. Пацієнтки з сухою шкірою відчувають зволоження та помітне покращення якості шкіри одразу після проведення першого сеансу.

Оскільки методика запускає процеси метаболізму, вона буде корисною і для профілактики проблем зі шкірою. 

Ще одне показання – наявність акне та постакне. Карбоксітерапія відмінно справляється з застарілими запаленнями та слідами від висипань!

Як проходить процедура

Оскільки існує ін’єкційна та неін’єкційна карбоксітерапія, дана процедура проводиться двома способами. В першому випадку у шкіру вводиться зріджений вуглекислий газ, який впливає безпосередньо на клітини шкіри. Така процедура хоча й звучить досить страшно, але проводиться майже безболісно. Окрім цього, в нашому медичному центрі пацієнтам можуть уводити обезболюючі, анестезуючі препарати, які повністю усувають будь-які дискомфортні відчуття під час процедури.

Другий, неін’єкційний спосіб, передбачає застосування спеціального гелю та активатора. Після огляду у косметолога та виключення протипоказань на лице пацієнта наноситься гель, який потім з’єднують із активатором. На цьому етапі відбувається основна частина процедури – насичення шкіри вуглекислим газом. Після цього косметолог проводить ряд оновлюючих процедур (нанесення зволожуючої сироватки, крему по типу шкіри) та інструктує пацієнта стосовно подальших доглядових процедур за шкірою.

Повний курс карбоксітерапії складається з 7–14 сеансів, залежно від стану шкіри та мети пацієнта. 

Переваги карбоксітерапії 

Переваг у карбоксітерапії по-справжньому багато:

  • наявність ефекту одразу після процедури;

  • безболісність проведення;

  • можливість застосування процедури в будь-якому віці;

  • усунення пігментації на шкірі обличчя;

  • ефективна боротьба з судинною сіточкою;

  • швидка підтяжка обличчя без оперативного втручання;

  • швидкість проведення.

Найголовніший плюс карбоксітерапії криється в принципі її дії. Вводячи вуглекислий газ у шкіру, косметолог не застосовує жодних синтетичних препаратів або речовин, які можуть накопичитися в тканинах організму. Вуглекислий газ повністю виводиться вже через півгодини після процедури, але за цей час він встигає «запустити» обмін речовин у клітинах. Таким чином, тканини самостійно регенеруються, відновлюються та омолоджуються. 

Такі процеси стають найбезпечнішим, найкомфортнішим та найшвидшим способом повернути чи зберегти молодість та красу шкіри!

Ефективність процедури надзвичайно сильно залежить від професіоналізму косметолога, який проводить сеанс, та якості косметичних засобів, що застосовуються у процесі. Косметологи медичного центру «Оксфорд Медікал Умань» використовують професійну, безпечну та максимально дієву косметику Green Farm Cosmetic й гарантують ідеальний результат!

Якщо вам потрібна якість та ефективність – телефонуйте (04744) 477-40 або (097) 047-44-77 та записуйтеся на карбоксітерапію до нашого медцентру! Ваше обличчя буде вічно молодим, свіжим та підтягнутим! 

( Рейтинг: 0, голосів: 0 )
послуги Відділення Естетична медицинаЦіна
Карбокситерапія 500.00 грн

Зазначені ціни можуть відрізнятися від діючих в клініці. Актуальні ціни ви можете дізнатися в клініці або по телефону (04744) 47740

відгуки
Залишити відгук
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті

актуальна інформація

Дякуємо!

Дякуємо за Ваш запит. Найближчим часом менеджер зв'яжеться з вами

Залишити повідомлення для адміністрації кліників
Ваші персональні дані не будуть опубліковані на сайті
up

Записатися на прийом

Якщо ви не знайшли потрібну інформацію - зв’яжіться з нами зручним для вас способом